DL1812-68, 68uH
DL1812-68, 68uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
3.99kr
5-49
3.34kr
50-99
2.94kr
2.68kr
200+
2.27kr
Antal i lager: 38
DL1812-68, 68uH. Induktans: 68uH. Hölje: SMD 1812. Max kontinuerlig ström: 130mA. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Motstånd: 9 Ohms. Mått: 4.2x3.2x3.2mm. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DL1812-68
8 parametrar
Induktans
68uH
Hölje
SMD 1812
Max kontinuerlig ström
130mA
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Motstånd
9 Ohms
Mått
4.2x3.2x3.2mm