DJNR6045-3R0, 3uH
DJNR6045-3R0, 3uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
3.45kr
5-24
2.92kr
25-49
2.59kr
50-99
2.33kr
100+
2.00kr
Antal i lager: 123
DJNR6045-3R0, 3uH. Induktans: 3uH. Hölje: SOP16W. Max kontinuerlig ström: 4A. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Motstånd: 0.032 Ohms. Mått: 6x5.9x4.5mm. RoHS: ja. Serie: DJNR series. Originalprodukt från tillverkaren: Ferrocore. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
DJNR6045-3R0
9 parametrar
Induktans
3uH
Hölje
SOP16W
Max kontinuerlig ström
4A
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Motstånd
0.032 Ohms
Mått
6x5.9x4.5mm