D22-20-06-NO, 20A, 275A, DO-4, DO-4P, 600V
Kvantitet
Enhetspris
1-3
91.46kr
4-7
85.60kr
8-15
16-29
30+
Antal i lager: 14
D22-20-06-NO, 20A, 275A, DO-4, DO-4P, 600V. Framåtström (AV): 20A. IFSM: 275A. Hölje: DO-4. Hölje (enligt datablad): DO-4P. VRRM: 600V. Används för: kan även användas för solpanelsystem. Bussningsgänga: M5. Dielektrisk struktur: hölje anslutet till katoden. Driftstemperatur: -25...+150°C. Framspänning Vf (min): 1.1V. Funktion: effektdiod. Montering/installation: skruv. Spec info: 275App/10ms. Tröskelspänning Vf (max): 1.5V. Vikt: 6g. Originalprodukt från tillverkaren: Lamina S.i. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
D22-20-06-NO
16 parametrar
Framåtström (AV)
20A
IFSM
275A
Hölje
DO-4
Hölje (enligt datablad)
DO-4P
VRRM
600V
Används för
kan även användas för solpanelsystem
Bussningsgänga
M5
Dielektrisk struktur
hölje anslutet till katoden
Driftstemperatur
-25...+150°C
Framspänning Vf (min)
1.1V
Funktion
effektdiod
Montering/installation
skruv
Spec info
275App/10ms
Tröskelspänning Vf (max)
1.5V