CERM-10K-6-75W12, 10k Ohms
CERM-10K-6-75W12, 10k Ohms
Kvantitet
Enhetspris
1-4
15.26kr
5-9
13.38kr
10-24
25-49
50+
9.89kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 9
CERM-10K-6-75W12, 10k Ohms. Motstånd: 10k Ohms. Antal kanaler: 1. Driftstemperatur: -55...+125°C. Effekt: 0.25W. Ej brandfarlig: 0. Ekvivalenta: 3269W, TS63Y, 84W. Karakteristisk: Linjär. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Motståndstyp: cermet. Mått: 6.75x4.65x7.44mm. Obs: toppjustering. RoHS: ja. Serie: 3269W. Temperaturstabilitet: 100ppm/°C. Tolerans: 10%. Varvandel: 12:1. Originalprodukt från tillverkaren: SR Passives. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
CERM-10K-6-75W12
17 parametrar
Motstånd
10k Ohms
Antal kanaler
1
Driftstemperatur
-55...+125°C
Effekt
0.25W
Ej brandfarlig
Ekvivalenta
3269W, TS63Y, 84W
Karakteristisk
Linjär
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Motståndstyp
cermet
Mått
6.75x4.65x7.44mm
Obs
toppjustering
RoHS
ja
Serie
3269W
Temperaturstabilitet
100ppm/°C
Tolerans
10%