BYW80-200, 8A, TO-220, TO-220B, 200V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
10.56kr
5-49
8.38kr
50-99
7.08kr
100+
6.40kr
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 90
BYW80-200, 8A, TO-220, TO-220B, 200V. Framåtström (AV): 8A. Hölje: TO-220. Hölje (enligt datablad): TO-220B. VRRM: 200V. Halvledarmaterial: kisel. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Obs: Ifsm 100A/10ms. Originalprodukt från tillverkaren: ON Semiconductor. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
BYW80-200
8 parametrar
Framåtström (AV)
8A
Hölje
TO-220
Hölje (enligt datablad)
TO-220B
VRRM
200V
Halvledarmaterial
kisel
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Obs
Ifsm 100A/10ms