BYT28-500, 5A, 500V
BYT28-500, 5A, 500V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
16.46kr
5-49
13.60kr
50-99
100+
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 4
BYT28-500, 5A, 500V. Framåtström (AV): 5A. VRRM: 500V. Dubbel: dubbel. Framspänning Vf (min): 0.95V. Halvledarmaterial: kisel. Obs: 50A/10ms. Tr: 50 ns. Tröskelspänning Vf (max): 1.05V. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
BYT28-500
9 parametrar
Framåtström (AV)
5A
VRRM
500V
Dubbel
dubbel
Framspänning Vf (min)
0.95V
Halvledarmaterial
kisel
Obs
50A/10ms
Tr
50 ns
Tröskelspänning Vf (max)
1.05V