BYC8-600-127, TO220AC
BYC8-600-127, TO220AC
Kvantitet
Enhetspris
1-4
26.57kr
5-9
16.64kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 10
BYC8-600-127, TO220AC. Hölje: TO220AC. Diod typ: likriktardiod. Förpackning: tubus. Halvledarstruktur: diod. Körström: 8A. Ledningsspänning (tröskelspänning): 1.85V. Max omvänd spänning: 600V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 88A. Reaktionstid: 40ns. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Ween Semiconductors. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BYC8-600-127
12 parametrar
Hölje
TO220AC
Diod typ
likriktardiod
Förpackning
tubus
Halvledarstruktur
diod
Körström
8A
Ledningsspänning (tröskelspänning)
1.85V
Max omvänd spänning
600V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
88A