BYC30W-600PQ, TO247AC Modified
BYC30W-600PQ, TO247AC Modified
Kvantitet
Enhetspris
1-4
46.00kr
5-9
32.71kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 5
BYC30W-600PQ, TO247AC Modified. Hölje: TO247AC Modified. Diod typ: likriktardiod. Förpackning: tubus. Halvledarstruktur: diod. Körström: 30A. Ledningsspänning (tröskelspänning): 1.8V. Max omvänd spänning: 600V. Montering/installation: THT. Pulsström max.: 300A. Reaktionstid: 22ns. RoHS: ja. Originalprodukt från tillverkaren: Ween Semiconductors. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BYC30W-600PQ
12 parametrar
Hölje
TO247AC Modified
Diod typ
likriktardiod
Förpackning
tubus
Halvledarstruktur
diod
Körström
30A
Ledningsspänning (tröskelspänning)
1.8V
Max omvänd spänning
600V
Montering/installation
THT
Pulsström max.
300A