BLM21PG300SN1D
BLM21PG300SN1D
Kvantitet
Enhetspris
50-99
0.98kr
0.73kr
0.65kr
0.60kr
16000+
0.53kr
Antal i lager: 10236
Minimum: 50
BLM21PG300SN1D. Drag: -. Driftstemperatur: -55...+125°C. Impedans vid 1 GHz: -. Impedans vid 100MHz: 30 Ohms. Information: n/a. MSL: n/a. Monteringstyp: SMD. Märkström: 4A. Mått: 2x1.25x0.85mm. Serie: BLM21P. Storlek: SMD 0805. Originalprodukt från tillverkaren: Murata. Minsta kvantitet: 50. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
BLM21PG300SN1D
9 parametrar
Driftstemperatur
-55...+125°C
Impedans vid 100MHz
30 Ohms
Monteringstyp
SMD
Märkström
4A
Mått
2x1.25x0.85mm