BAS70JFILM, SOD-323, 0.07A
BAS70JFILM, SOD-323, 0.07A
Kvantitet
Enhetspris
1+
2.86kr
Antal i lager: 5850
BAS70JFILM, SOD-323, 0.07A. Hölje: SOD-323. Kapsling (JEDEC-standard): -. Framåtström [A]: 0.07A. Antal terminaler: 2. Ifsm [A]: 0.1A. Komponentfamilj: Silikon Schottky diod. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Läckström vid stängning Ir [A]: 100nA..10uA. Max temperatur: +150°C.. Omkopplingshastighet (regenereringstid) tr [sek.]: -. RoHS: ja. Slutspänning (repetitiv) Vrrm [V]: 70V. [V]: 0.75V @ 10mA. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
BAS70JFILM
12 parametrar
Hölje
SOD-323
Framåtström [A]
0.07A
Antal terminaler
2
Ifsm [A]
0.1A
Komponentfamilj
Silikon Schottky diod
Max temperatur
+150°C.
Slutspänning (repetitiv) Vrrm [V]
70V
[V]
0.75V @ 10mA