AL0307ST1R0K-S-B
AL0307ST1R0K-S-B
Kvantitet
Enhetspris
10-99
0.81kr
100+
0.56kr
Antal i lager: 20829
Minimum: 10
AL0307ST1R0K-S-B. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 3mm. Hölje: RM=10.16mm. Induktansvärde: 1uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: Genomgående hålmontering på kretskort. Max temperatur: -.. Motstånd: 0.4 Ohms. RoHS: nej. Tillverkarens produktgrupp: AL 0307 ST. Tolerans (%): ±10%. Tonhöjd: 10.16mm. Ytterbredd [mm]: 3mm. Ytterdiameter [mm]: 3mm. Yttre längd [mm]: 7mm. [A]: 0.27A. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Minsta kvantitet: 10. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
AL0307ST1R0K-S-B
17 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
3mm
Hölje
RM=10.16mm
Induktansvärde
1uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
0.4 Ohms
RoHS
nej
Tillverkarens produktgrupp
AL 0307 ST
Tolerans (%)
±10%
Tonhöjd
10.16mm
Ytterbredd [mm]
3mm
Ytterdiameter [mm]
3mm
Yttre längd [mm]
7mm
[A]
0.27A