IGBT transistor IHW40N60RF
IGBT transistor IHW40N60RF
Kvantitet
Enhetspris
1-29
101.47kr
30+
101.47kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Antal i lager: 3333
IGBT transistor IHW40N60RF. Effekt: 305W. Hölje: TO-247AC. Kollektor-emitterspänning: 600V. Kollektorström: 40A. Typ av transistor: IGBT transistor. Originalprodukt från tillverkaren: Infineon Technologies. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
IHW40N60RF
6 parametrar
Effekt
305W
Hölje
TO-247AC
Kollektor-emitterspänning
600V
Kollektorström
40A