COIL15U-AX1, 15uH
COIL15U-AX1, 15uH
Kvantitet
Enhetspris
5-49
1.21kr
50-99
1.04kr
0.94kr
200+
0.79kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 135
Minimum: 5
COIL15U-AX1, 15uH. Induktans: 15uH. Antal terminaler: 2. Hölje: 0307. Max kontinuerlig ström: 145mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 1.7 Ohms. Mått: 3x7mm. Serie: AL0307. Tolerans: 10%. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Minsta kvantitet: 5. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COIL15U-AX1
11 parametrar
Induktans
15uH
Antal terminaler
2
Hölje
0307
Max kontinuerlig ström
145mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Motstånd
1.7 Ohms
Mått
3x7mm
Serie
AL0307
Tolerans
10%