COIL15U-AX2, 15uH
COIL15U-AX2, 15uH
Kvantitet
Enhetspris
1-4
1.84kr
5-49
1.46kr
50-99
1.28kr
1.15kr
200+
0.99kr
Antal i lager: 114
COIL15U-AX2, 15uH. Induktans: 15uH. Hölje: 0411. Max kontinuerlig ström: 450mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Motstånd: 0.81 Ohms. Mått: 4x10.5mm. Riktning av terminaler: Axial. RoHS: ja. Tolerans: 10%. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
COIL15U-AX2
10 parametrar
Induktans
15uH
Hölje
0411
Max kontinuerlig ström
450mA
Motstånd
0.81 Ohms
Mått
4x10.5mm
Riktning av terminaler
Axial
RoHS
ja
Tolerans
10%