1812L110-16DR1-1A
1812L110-16DR1-1A
Kvantitet
Enhetspris
1-99
10.06kr
100+
7.26kr
Antal i lager: 12306
1812L110-16DR1-1A. Antal terminaler: 2. Brandfarlighetsklass: -. Extern höjd [mm]: 1.25mm. Håller ström Ih [A]: 1.1A @ 20°C. Hölje: PCB-lödning (SMD). Initialt resistansvärde [Ohm], Max.: 0.18 Ohms @ 20°C. Komponentfamilj: självregenererande säkring, Ytmonterad komponent (SMD). Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +85°C.. Regenereringstid [sek.]: -. RoHS: ja. Ytterbredd [mm]: 3.41mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 4.73mm. [V]: 16V. Överensstämmelse med standarder: UL,TÜV. Originalprodukt från tillverkaren: Littelfuse. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
1812L110-16DR1-1A
14 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
1.25mm
Håller ström Ih [A]
1.1A @ 20°C
Hölje
PCB-lödning (SMD)
Initialt resistansvärde [Ohm], Max.
0.18 Ohms @ 20°C
Komponentfamilj
självregenererande säkring, Ytmonterad komponent (SMD)
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+85°C.
RoHS
ja
Ytterbredd [mm]
3.41mm
Yttre längd [mm]
4.73mm
[V]
16V