1-5KE39CA-ST
1-5KE39CA-ST
Kvantitet
Enhetspris
1-4
6.14kr
5-24
4.94kr
25-49
4.36kr
50-99
3.96kr
100+
3.39kr
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen. Sista tillgängliga varorna
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 32
1-5KE39CA-ST. Dielektrisk struktur: dubbelriktad. Driftstemperatur: -50...+175°C. Framspänning Vf (min): 3.5V. Funktion: skydd mot överspänning. Halvledarmaterial: kisel. Hölje: DO-201. IFSM: 200A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Pd (effektförlust, max): 1.5 kW. Tröskelspänning Vf (max): 5V. VRRM: 39V. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
1-5KE39CA-ST
12 parametrar
Dielektrisk struktur
dubbelriktad
Driftstemperatur
-50...+175°C
Framspänning Vf (min)
3.5V
Funktion
skydd mot överspänning
Halvledarmaterial
kisel
Hölje
DO-201
IFSM
200A
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Pd (effektförlust, max)
1.5 kW
Tröskelspänning Vf (max)
5V
VRRM
39V