0679L0375-01375MA
0679L0375-01375MA
Kvantitet
Enhetspris
1-9
9.18kr
10-99
7.59kr
5.96kr
500+
5.51kr
Antal i lager: 998
0679L0375-01375MA. AC toppström: -. AC[V]: 125V. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 2.54mm. Hölje: rektangulär, horisontell montering. Isolerande material: keramisk. Komponentfamilj: SMD säkringar. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Kontaktbeläggning: silverpläterad. Kontaktmaterial: mässing. Max temperatur: +125°C.. Maximal förlust Ptot [W]: 0.18W. Reaktionshastighet: Snabbblåsning (F). RoHS: ja. Ytterbredd [mm]: 2.54mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 6.1mm. [A]: 0.375A. Överensstämmelse med standarder: UL,TÜV. Originalprodukt från tillverkaren: Bel Fuse. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
0679L0375-01375MA
18 parametrar
AC[V]
125V
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
2.54mm
Hölje
rektangulär, horisontell montering
Isolerande material
keramisk
Komponentfamilj
SMD säkringar
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Kontaktbeläggning
silverpläterad
Kontaktmaterial
mässing
Max temperatur
+125°C.
Maximal förlust Ptot [W]
0.18W
Reaktionshastighet
Snabbblåsning (F)
RoHS
ja
Ytterbredd [mm]
2.54mm
Yttre längd [mm]
6.1mm
[A]
0.375A