WSQ-254-WHITE
WSQ-254-WHITE
Kvantitet
Enhetspris
1+
74.17kr
Antal i lager: 24
WSQ-254-WHITE. Brandmotstånd: -. Färg: vit. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 12.7mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 25.4mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-254-WHITE
10 parametrar
Färg
vit
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
12.7mm
Innerdiameter före krympning [mm]
25.4mm
Max temperatur
+125°C.