WSQ-254-TRANSP
WSQ-254-TRANSP
Kvantitet
Enhetspris
1+
67.36kr
Antal i lager: 56
WSQ-254-TRANSP. Brandmotstånd: -. Färg: transparent. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 12.7mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 25.4mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
WSQ-254-TRANSP
10 parametrar
Färg
transparent
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
12.7mm
Innerdiameter före krympning [mm]
25.4mm
Max temperatur
+125°C.