WSQ-24-RED
WSQ-24-RED
Kvantitet
Enhetspris
1+
19.64kr
Antal i lager: 360
WSQ-24-RED. Brandmotstånd: -. Färg: röd. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 1.2mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 2.4mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-24-RED
10 parametrar
Färg
röd
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
1.2mm
Innerdiameter före krympning [mm]
2.4mm
Komponentfamilj
värmeshylsa
Krympförhållande
2:1
Material
Polyolefin
Max temperatur
+125°C.