WSQ-24-BLUE
WSQ-24-BLUE
Kvantitet
Enhetspris
1+
15.32kr
Antal i lager: 208
WSQ-24-BLUE. Brandmotstånd: -. Färg: blå. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 1.2mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 2.4mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-24-BLUE
10 parametrar
Färg
blå
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
1.2mm
Innerdiameter före krympning [mm]
2.4mm
Max temperatur
+125°C.