WSQ-16-WHITE
WSQ-16-WHITE
Kvantitet
Enhetspris
1+
26.93kr
Antal i lager: 50
WSQ-16-WHITE. Brandmotstånd: -. Färg: vit. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 0.8mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 1.6mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-16-WHITE
10 parametrar
Färg
vit
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
0.8mm
Innerdiameter före krympning [mm]
1.6mm
Max temperatur
+125°C.