WSQ-16-BLACK
WSQ-16-BLACK
Kvantitet
Enhetspris
1-24
20.18kr
25+
15.19kr
Slut i lager
Få ett meddelande via e-post när denna produkt finns i lager igen!
WSQ-16-BLACK. Brandmotstånd: -. Färg: svart. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 0.8mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 1.6mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-16-BLACK
10 parametrar
Färg
svart
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
0.8mm
Innerdiameter före krympning [mm]
1.6mm
Komponentfamilj
värmeshylsa
Krympförhållande
2:1
Material
Polyolefin
Max temperatur
+125°C.