WSQ-127-TRANSP
WSQ-127-TRANSP
Kvantitet
Enhetspris
1+
40.43kr
Antal i lager: 105
WSQ-127-TRANSP. Brandmotstånd: -. Färg: transparent. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 6.4mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 12.7mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-127-TRANSP
10 parametrar
Färg
transparent
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
6.4mm
Innerdiameter före krympning [mm]
12.7mm
Max temperatur
+125°C.