WSQ-127-BLACK
WSQ-127-BLACK
Kvantitet
Enhetspris
1-9
40.43kr
10+
30.88kr
Antal i lager: 230
WSQ-127-BLACK. Brandmotstånd: -. Färg: svart. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 6.4mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 12.7mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-127-BLACK
10 parametrar
Färg
svart
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
6.4mm
Innerdiameter före krympning [mm]
12.7mm
Komponentfamilj
värmeshylsa
Krympförhållande
2:1
Material
Polyolefin
Max temperatur
+125°C.