WSQ-12-RED
WSQ-12-RED
1+
23.55kr
Antal i lager: 194
WSQ-12-RED. Brandmotstånd: -. Färg: röd. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 0.6mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 1.2mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-12-RED
10 parametrar
Färg
röd
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
0.6mm
Innerdiameter före krympning [mm]
1.2mm
Max temperatur
+125°C.