WSQ-12-BLACK
WSQ-12-BLACK
Kvantitet
Enhetspris
1-24
26.93kr
25+
19.63kr
Antal i lager: 639
WSQ-12-BLACK. Brandmotstånd: -. Färg: svart. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 0.6mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 1.2mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +125°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: WSQ. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
WSQ-12-BLACK
10 parametrar
Färg
svart
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
0.6mm
Innerdiameter före krympning [mm]
1.2mm
Max temperatur
+125°C.