V20E460P
V20E460P
Kvantitet
Enhetspris
1-4
10.59kr
5-49
9.32kr
50-99
8.61kr
7.99kr
200+
7.11kr
Ekvivalens tillgänglig
Antal i lager: 269
V20E460P. AC spänning: 460V. Diameter: 23mm. Driftstemperatur: -55...+85°C. Höjd/tjocklek: 28mm. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. Mått på anslutningar: 25x0.86mm. RoHS: ja. Serie: UltraMOV Varistor Series. Spec info: Imax/20s 10000A. Spänning: 1240V. Tjocklek: 7.3mm. Tolerans: 10%. Tonhöjd: 10mm. Varistorspänning: min. Yttermaterial: epoxibeläggning. Originalprodukt från tillverkaren: Littelfuse, Inc. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
V20E460P
16 parametrar
AC spänning
460V
Diameter
23mm
Driftstemperatur
-55...+85°C
Höjd/tjocklek
28mm
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
Mått på anslutningar
25x0.86mm
RoHS
ja
Serie
UltraMOV Varistor Series
Spec info
Imax/20s 10000A
Spänning
1240V
Tjocklek
7.3mm
Tolerans
10%
Tonhöjd
10mm