ULTRALIFE-ER26500-ST
ULTRALIFE-ER26500-ST
Kvantitet
Enhetspris
1-2
239.63kr
3-5
226.83kr
6-9
10-19
20+
Antal i lager: 6
ULTRALIFE-ER26500-ST. Diameter: 26.5mm. Konditioneringsenhet: 1. Konfiguration: C, LR14. Kontakter: lödflikar. Längd: 49.5mm. Max kontinuerlig ström: 9000mAh. Spec info: litium-tionylkloridbatteri (Li-SOCl2). Spänning: 3.6V. Typ: litiumbatteri, ej uppladdningsbart. Originalprodukt från tillverkaren: Div. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
ULTRALIFE-ER26500-ST
10 parametrar
Diameter
26.5mm
Konditioneringsenhet
1
Konfiguration
C, LR14
Kontakter
lödflikar
Längd
49.5mm
Max kontinuerlig ström
9000mAh
Spec info
litium-tionylkloridbatteri (Li-SOCl2)
Spänning
3.6V