TYN1225RG
TYN1225RG
Kvantitet
Enhetspris
1-4
61.92kr
5-24
55.75kr
25-49
50-99
100+
Antal i lager: 29
TYN1225RG. Antal terminaler: 3. Det är M: 300A (tp=10ms), 314A (tp=8.2ms). Driftstemperatur: -40...+125°C. Hölje (enligt datablad): TO220AB. Hölje: TO-220. IT(AV): 16A. IT(RSM) (TC=85°C): 25A. Igt (Typ): -. Igt (max): 40mA. Ih (Typ): -. Ih (max): 50mA. Konditionering: plaströr. Konditioneringsenhet: 50. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. RoHS: ja. Temperatur: +125°C. VDRM: 1200V. Vikt: 2.3g. Originalprodukt från tillverkaren: Stmicroelectronics. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
TYN1225RG
17 parametrar
Antal terminaler
3
Det är M
300A (tp=10ms), 314A (tp=8.2ms)
Driftstemperatur
-40...+125°C
Hölje (enligt datablad)
TO220AB
Hölje
TO-220
IT(AV)
16A
IT(RSM) (TC=85°C)
25A
Igt (max)
40mA
Ih (max)
50mA
Konditionering
plaströr
Konditioneringsenhet
50
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
RoHS
ja
Temperatur
+125°C
VDRM
1200V