TS53YL204MR10
TS53YL204MR10
Kvantitet
Enhetspris
1-24
41.85kr
25+
33.74kr
Antal i lager: 903
TS53YL204MR10. Antal terminaler: 3. Fördelningsspänning: 1 kV. Hölje: horisontell, med vertikal axelriktning. Komponentfamilj: Enkelvarvs trimmers. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +125°C.. Motstånd: 200k Ohms. Mått: 5x5x2.7mm. Nominell förlust [W @ °C]: 0.25W. RoHS: ja. Temperaturkoefficient: ±100ppm/°C. Tillverkarens produktgrupp: TS53YL. Tolerans (%): ±20 %. Varvandel: 1. Vridvinkel [°]: 220° ± 15°. [V]: 200V. Originalprodukt från tillverkaren: Vishay (sfernice). Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
TS53YL204MR10
17 parametrar
Antal terminaler
3
Fördelningsspänning
1 kV
Hölje
horisontell, med vertikal axelriktning
Komponentfamilj
Enkelvarvs trimmers
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+125°C.
Motstånd
200k Ohms
Mått
5x5x2.7mm
Nominell förlust [W @ °C]
0.25W
RoHS
ja
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillverkarens produktgrupp
TS53YL
Tolerans (%)
±20 %
Varvandel
1
Vridvinkel [°]
220° ± 15°
[V]
200V