TS25P06G, 25A, 800V
TS25P06G, 25A, 800V
Kvantitet
Enhetspris
1-4
15.97kr
5-24
13.88kr
25-49
50-99
100+
8.95kr
Antal i lager: 157
TS25P06G, 25A, 800V. Framåtström (AV): 25A. VRRM: 800V. Antal terminaler: 4. Dielektrisk struktur: Diodbro. Driftstemperatur: -55...+150°C. Ekvivalenta: D25XB60, D25SB80, TS25P06G, GBJ2508, GBK25K. Framspänning Vf (min): 1.1V. Funktion: Likriktarbrygga. Halvledarmaterial: kisel. Hölje (enligt datablad): 30x20x4.6mm ( SIL Bridge ). IFSM: 300A. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. RoHS: ja. Spec info: 300Ap Peak Forward Surge Current, 8.3ms Single. Tonhöjd: 10x7.5x7.5mm. Trefas-: 0. Tröskelspänning Vf (max): 1.1V. Originalprodukt från tillverkaren: Yangjie Electronic Technology. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
TS25P06G
18 parametrar
Framåtström (AV)
25A
VRRM
800V
Antal terminaler
4
Dielektrisk struktur
Diodbro
Driftstemperatur
-55...+150°C
Ekvivalenta
D25XB60, D25SB80, TS25P06G, GBJ2508, GBK25K
Framspänning Vf (min)
1.1V
Funktion
Likriktarbrygga
Halvledarmaterial
kisel
Hölje (enligt datablad)
30x20x4.6mm ( SIL Bridge )
IFSM
300A
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
RoHS
ja
Spec info
300Ap Peak Forward Surge Current, 8.3ms Single
Tonhöjd
10x7.5x7.5mm
Trefas-
Tröskelspänning Vf (max)
1.1V