TPS54335ADRC
TPS54335ADRC
Kvantitet
Enhetspris
1-4
31.48kr
5-9
27.62kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 27
TPS54335ADRC. Antal terminaler: 10. Driftstemperatur: -40...+150°C. Ekvivalenta: VSON-10-EP. Funktion: DC/DC spänningsomvandlare. Hölje (enligt datablad): VSON-10-EP. Hölje: VSON10. Max utspänning: 24V. Minsta utspänning: 0.8V. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Märkning på höljet: 54335A. RoHS: ja. Spec info: intern 2ms mjukstart, 50kHz till 1,5MHz justerbar frekvens. Utström (max): 3A. Vin ingångsspänning (max): 28V. Vin ingångsspänning (min): 4.5V. Originalprodukt från tillverkaren: Texas Instruments. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
TPS54335ADRC
16 parametrar
Antal terminaler
10
Driftstemperatur
-40...+150°C
Ekvivalenta
VSON-10-EP
Funktion
DC/DC spänningsomvandlare
Hölje (enligt datablad)
VSON-10-EP
Hölje
VSON10
Max utspänning
24V
Minsta utspänning
0.8V
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Märkning på höljet
54335A
RoHS
ja
Spec info
intern 2ms mjukstart, 50kHz till 1,5MHz justerbar frekvens
Utström (max)
3A
Vin ingångsspänning (max)
28V
Vin ingångsspänning (min)
4.5V