TPS54335ADDA
TPS54335ADDA
Kvantitet
Enhetspris
1-4
29.91kr
5-9
26.34kr
10-24
25-49
50+
Antal i lager: 77
TPS54335ADDA. Antal terminaler: 8. Driftstemperatur: -40...+150°C. Ekvivalenta: TPS54335ADDAR. Funktion: DC/DC spänningsomvandlare. Hölje (enligt datablad): SO PowerPAD 8pins. Hölje: PowerPAK SO-8. Max utspänning: 24V. Minsta utspänning: 0.8V. Montering/installation: ytmonterad komponent (SMD). Märkning på höljet: 54335A. RoHS: ja. Spec info: intern 2ms mjukstart, 50kHz till 1,5MHz justerbar frekvens. Utström (max): 3A. Vin ingångsspänning (max): 28V. Vin ingångsspänning (min): 4.5V. Originalprodukt från tillverkaren: Texas Instruments. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
TPS54335ADDA
16 parametrar
Antal terminaler
8
Driftstemperatur
-40...+150°C
Ekvivalenta
TPS54335ADDAR
Funktion
DC/DC spänningsomvandlare
Hölje (enligt datablad)
SO PowerPAD 8pins
Hölje
PowerPAK SO-8
Max utspänning
24V
Minsta utspänning
0.8V
Montering/installation
ytmonterad komponent (SMD)
Märkning på höljet
54335A
RoHS
ja
Spec info
intern 2ms mjukstart, 50kHz till 1,5MHz justerbar frekvens
Utström (max)
3A
Vin ingångsspänning (max)
28V
Vin ingångsspänning (min)
4.5V