STPUP-400W
STPUP-400W
Kvantitet
Enhetspris
1-4
137.71kr
5-9
120.71kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 25
STPUP-400W. Driftsfrekvens: 150kHz. Driftstemperatur: -40...85°C. Effekt: 400W. Effektivitet: 96%. Effekttyp: switchade strömförsörjning. Ingångskontakt: skruvtminalblock. Ingångsspänningsområdet: 8.5...50VDC. Ingångsström: 15A. Mått: 67x48x28mm. Utgångskontakt: skruvtminalblock. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
STPUP-400W
10 parametrar
Driftsfrekvens
150kHz
Driftstemperatur
-40...85°C
Effekt
400W
Effektivitet
96%
Effekttyp
switchade strömförsörjning
Ingångskontakt
skruvtminalblock
Ingångsspänningsområdet
8.5...50VDC
Ingångsström
15A
Mått
67x48x28mm