SPX3X18-6-1-2MBLACK
SPX3X18-6-1-2MBLACK
Kvantitet
Enhetspris
1+
256.40kr
Antal i lager: 18
SPX3X18-6-1-2MBLACK. Brandmotstånd: ASTM D876. Färg: svart. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 6mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 18mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 3:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +135°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: SPX. Originalprodukt från tillverkaren: Pro-power. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
SPX3X18-6-1-2MBLACK
12 parametrar
Brandmotstånd
ASTM D876
Färg
svart
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
6mm
Innerdiameter före krympning [mm]
18mm
Komponentfamilj
värmeshylsa
Krympförhållande
3:1
Material
Polyolefin
Max temperatur
+135°C.