SP64-RL-BLACK
SP64-RL-BLACK
Kvantitet
Enhetspris
1+
3428.51kr
Antal i lager: 3
SP64-RL-BLACK. Brandmotstånd: -. Färg: svart. Fördelningsspänning: 20 kV/mm. Innerdiameter efter krympning [mm]: 3.2mm. Innerdiameter före krympning [mm]: 6.4mm. Komponentfamilj: värmeshylsa. Krympförhållande: 2:1. Material: Polyolefin. Max temperatur: +135°C.. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: -. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
SP64-RL-BLACK
9 parametrar
Färg
svart
Fördelningsspänning
20 kV/mm
Innerdiameter efter krympning [mm]
3.2mm
Innerdiameter före krympning [mm]
6.4mm
Komponentfamilj
värmeshylsa
Krympförhållande
2:1
Material
Polyolefin
Max temperatur
+135°C.