SMCC-R68M-02
SMCC-R68M-02
Kvantitet
Enhetspris
1+
5.74kr
Antal i lager: 275
SMCC-R68M-02. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 4mm. Hölje: RM=12.7mm. Induktansvärde: 0.68uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: Genomgående hålmontering på kretskort. Max temperatur: +125°C.. Motstånd: 0.16 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: SMCC. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 12.7mm. Ytterbredd [mm]: 4mm. Ytterdiameter [mm]: 4mm. Yttre längd [mm]: 9.5mm. [A]: 1.225A. Originalprodukt från tillverkaren: Fastron. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
SMCC-R68M-02
17 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
4mm
Hölje
RM=12.7mm
Induktansvärde
0.68uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
Genomgående hålmontering på kretskort
Max temperatur
+125°C.
Motstånd
0.16 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
SMCC
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
12.7mm
Ytterbredd [mm]
4mm
Ytterdiameter [mm]
4mm
Yttre längd [mm]
9.5mm
[A]
1.225A