SKKH92-16E
SKKH92-16E
Kvantitet
Enhetspris
1-1
534.16kr
2-3
498.79kr
4-5
6-9
10+
Antal i lager: 2
SKKH92-16E. Bussningsgänga: M5. Det är M: 2000A. Driftstemperatur: -40...+125°C. Hölje (enligt datablad): SEMIPACK®1. IT(AV): 92A. Igt (Typ): 150mA. Ih (Typ): 150mA. Ih (max): 250mA. Konfiguration: SCR Diod/tyristormodul. Montering/installation: skruv. Mått: 93x20x30mm. Obs: hus A47. Pinout: skruv. VDRM: 1600V. Originalprodukt från tillverkaren: Semikron. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
SKKH92-16E
15 parametrar
Bussningsgänga
M5
Det är M
2000A
Driftstemperatur
-40...+125°C
Hölje (enligt datablad)
SEMIPACK®1
IT(AV)
92A
Igt (Typ)
150mA
Ih (Typ)
150mA
Ih (max)
250mA
Konfiguration
SCR Diod/tyristormodul
Montering/installation
skruv
Mått
93x20x30mm
Obs
hus A47
Pinout
skruv
VDRM
1600V