SCDS127T-151M-S
SCDS127T-151M-S
Kvantitet
Enhetspris
1-99
13.43kr
100+
10.57kr
Antal i lager: 476
SCDS127T-151M-S. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 8mm. Hölje: 12.5x12.5x8mm. Induktansvärde: 150uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: -.. Motstånd: 0.28 Ohms. RoHS: nej. Tillverkarens produktgrupp: SCDS127. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 12.5mm. Ytterbredd [mm]: 12.5mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 12.5mm. [A]: 1.42A. Originalprodukt från tillverkaren: Yageo. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
SCDS127T-151M-S
15 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
8mm
Hölje
12.5x12.5x8mm
Induktansvärde
150uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Motstånd
0.28 Ohms
RoHS
nej
Tillverkarens produktgrupp
SCDS127
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
12.5mm
Ytterbredd [mm]
12.5mm
Yttre längd [mm]
12.5mm
[A]
1.42A