SCAPA-2501-19-3
SCAPA-2501-19-3
Kvantitet
Enhetspris
1-4
85.64kr
5-9
70.71kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 1
SCAPA-2501-19-3. Bandtyp: självskytt. Bredd: 19mm. Dielektrisk styrka: 42kV/mm. Driftstemperatur: -40...90°C. Färg: svart. Längd: 3m. Sträcka sig för att bryta: 900%. Tjocklek: 0.5mm. Tårbeständig: 2MPa. Tårmotstånd: 2MPa. Originalprodukt från tillverkaren: Scapa. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
SCAPA-2501-19-3
11 parametrar
Bandtyp
självskytt
Bredd
19mm
Dielektrisk styrka
42kV/mm
Driftstemperatur
-40...90°C
Färg
svart
Längd
3m
Sträcka sig för att bryta
900%
Tjocklek
0.5mm
Tårbeständig
2MPa
Tårmotstånd
2MPa