S13V25F12
S13V25F12
Kvantitet
Enhetspris
1+
336.78kr
Antal i lager: 4
S13V25F12. Driftstemperatur: -. Hölje: öppna. Information: -. Ingångsspänning max: 22VDC. MSL: -. Monteringstyp: Chassifäste. Serie: -. Utgångstyp: Enda. Utspänning DC: 12VDC. Utström: 2.5A. Originalprodukt från tillverkaren: Pololu. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
S13V25F12
7 parametrar
Hölje
öppna
Ingångsspänning max
22VDC
Monteringstyp
Chassifäste
Utgångstyp
Enda
Utspänning DC
12VDC
Utström
2.5A