RFM12BP-433
RFM12BP-433
Kvantitet
Enhetspris
1-4
125.08kr
5-9
116.16kr
10-24
25-99
100+
Antal i lager: 77
RFM12BP-433. Driftsfrekvens: 433 MHz. Funktion: ISM-bandsändtagaremodul. Moduleringstyp: FSK. Mått: 20x40x4.2mm. Strömförsörjning: 2,2 till 3,8 V och 12 V (sändare). Originalprodukt från tillverkaren: Hope Rf. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
RFM12BP-433
6 parametrar
Driftsfrekvens
433 MHz
Funktion
ISM-bandsändtagaremodul
Moduleringstyp
FSK
Mått
20x40x4.2mm
Strömförsörjning
2,2 till 3,8 V och 12 V (sändare)