Relaishalter G2RV-SR500-DC24
Relaishalter G2RV-SR500-DC24
Kvantitet
Enhetspris
1-1
211.57kr
2-3
193.55kr
4-5
6-9
10+
Antal i lager: 11
Relaishalter G2RV-SR500-DC24. Brytarläge: 1SPDT (PÅ-PÅ). Driftstemperatur: -40...55°C. Funktion: DIN-skena reläuttag med relä / reläsats. Konfiguration: relä med dess hållare. Kontaktmaterial: silverlegering. Livslängd: 50 000 elektriska cykler. Max belastning: 6A / 30V DC / 250VAC för kontakterna. Montering/installation: DIN-skena montering. Motstånd: kontakt 0,1 Ohm. Mått: 88.8x6.2x78mm. Relätyp: G2RV-SR. RoHS: ja. Serie: G2RV-SR. Spec info: kopplingstid (på) 20ms, kopplingstid (av) 40ms. Spolespänning: 24VDC. Originalprodukt från tillverkaren: Omron. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
G2RV-SR500-DC24
16 parametrar
Brytarläge
1SPDT (PÅ-PÅ)
Driftstemperatur
-40...55°C
Funktion
DIN-skena reläuttag med relä / reläsats
Konfiguration
relä med dess hållare
Kontaktmaterial
silverlegering
Livslängd
50 000 elektriska cykler
Max belastning
6A / 30V DC / 250VAC för kontakterna
Montering/installation
DIN-skena montering
Motstånd
kontakt 0,1 Ohm
Mått
88.8x6.2x78mm
Relätyp
G2RV-SR
RoHS
ja
Serie
G2RV-SR
Spec info
kopplingstid (på) 20ms, kopplingstid (av) 40ms
Spolespänning
24VDC