R0-25D-0512
R0-25D-0512
Kvantitet
Enhetspris
1-9
229.40kr
10+
185.49kr
Antal i lager: 33
R0-25D-0512. Antal terminaler: 6. Hölje: SO10W. Isolationsspänning Uiso [kV]: 1 kV. Kapsling (JEDEC-standard): -. Komponentfamilj: Växlingsläge strömförsörjningsmodul (DC/DC). Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +100°C.. Maximal uteffekt: 0.25W. RoHS: ja. Typ av kretsar: Isolerad DC/DC-omvandlarkrets. [A]: 2x10mA. [V]: +5.5V. Originalprodukt från tillverkaren: RECOM. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
R0-25D-0512
12 parametrar
Antal terminaler
6
Hölje
SO10W
Isolationsspänning Uiso [kV]
1 kV
Komponentfamilj
Växlingsläge strömförsörjningsmodul (DC/DC)
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+100°C.
Maximal uteffekt
0.25W
RoHS
ja
Typ av kretsar
Isolerad DC/DC-omvandlarkrets
[A]
2x10mA
[V]
+5.5V