Q8010L5TP-LF
Q8010L5TP-LF
Kvantitet
Enhetspris
1-4
58.44kr
5-9
52.20kr
10-24
25-49
50+
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen
Slut i lager
Q8010L5TP-LF. Antal terminaler: 3. Det är M: 100A. Driftstemperatur: -40...+125°C. Funktion: 50Hz-400Hz. Hölje (enligt datablad): TO-220L. Hölje: TO-220. IT(RSM) (TC=85°C): 10A. Igt (Typ): 50mA. Igt (max): 75mA. Ih (Typ): 50mA. Ih (max): 50mA. Montering/installation: Genomgående hålmontering på kretskort. RoHS: ja. Spec info: ITSM--100A, f=50Hz t=20ms. Temperatur: +125°C. Tgt: 3us. VDRM: 800V. Originalprodukt från tillverkaren: Littelfuse, Inc. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Q8010L5TP-LF
18 parametrar
Antal terminaler
3
Det är M
100A
Driftstemperatur
-40...+125°C
Funktion
50Hz-400Hz
Hölje (enligt datablad)
TO-220L
Hölje
TO-220
IT(RSM) (TC=85°C)
10A
Igt (Typ)
50mA
Igt (max)
75mA
Ih (Typ)
50mA
Ih (max)
50mA
Montering/installation
Genomgående hålmontering på kretskort
RoHS
ja
Spec info
ITSM--100A, f=50Hz t=20ms
Temperatur
+125°C
Tgt
3us
VDRM
800V