PHENOM-55002-12
PHENOM-55002-12
Kvantitet
Enhetspris
1-4
248.50kr
5-9
226.93kr
10-19
20-49
50+
Antal i lager: 2
PHENOM-55002-12. Effekt: 60W. Effekttyp: konstant spänning. Ingångsspänning: 230VAC. RoHS: ja. Utgångskontakt: skruvtminalblock. Utgångskontakt: skruvtminalblock. Utspänning: 12VDC. Utström: 5A. Originalprodukt från tillverkaren: Phenom. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
PHENOM-55002-12
9 parametrar
Effekt
60W
Effekttyp
konstant spänning
Ingångsspänning
230VAC
RoHS
ja
Utgångskontakt
skruvtminalblock
Utgångskontakt
skruvtminalblock
Utspänning
12VDC
Utström
5A