P-SUP-RS35-15
P-SUP-RS35-15
Kvantitet
Enhetspris
1-1
313.49kr
2-3
295.69kr
4-7
8-15
16+
Föråldrad produkt, kommer snart att tas bort från katalogen
Slut i lager
P-SUP-RS35-15. Anslutning: skruvtminalblock. Effekt: 36W. Effektivitet: 83 %. Funktion: Växlingsläge strömförsörjning. Input: 88...264VAC, 125...373VDC (300VAC / 5s). Märkström: 0...2400mA. Mått: 99x82x35mm. RoHS: ja. Spänningsförsörjning: 88...264VAC. Utgång: Justerbar mellan 13,5 till 16,5 VDC. Utspänning: 15VDC. Originalprodukt från tillverkaren: Mean Well. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
P-SUP-RS35-15
12 parametrar
Anslutning
skruvtminalblock
Effekt
36W
Effektivitet
83 %
Funktion
Växlingsläge strömförsörjning
Input
88...264VAC, 125...373VDC (300VAC / 5s)
Märkström
0...2400mA
Mått
99x82x35mm
RoHS
ja
Spänningsförsörjning
88...264VAC
Utgång
Justerbar mellan 13,5 till 16,5 VDC
Utspänning
15VDC