P-SUP-RS25-15
P-SUP-RS25-15
Kvantitet
Enhetspris
1-1
223.19kr
2-4
207.40kr
5-9
10-19
20+
Antal i lager: 5
P-SUP-RS25-15. Anslutning: skruvtminalblock. Effekt: 25W. Effektivitet: 82 %. Funktion: Växlingsläge strömförsörjning. Input: 88...264VAC, 125...373VDC. Mått: 79x51x28mm. RoHS: ja. Spänningsförsörjning: 85...264VAC. Utgång: Justerbar mellan 13,5 till 16,5 VDC. Utspänning: 15VDC. Utström (max): 1700mA. Originalprodukt från tillverkaren: Mean Well. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
P-SUP-RS25-15
12 parametrar
Anslutning
skruvtminalblock
Effekt
25W
Effektivitet
82 %
Funktion
Växlingsläge strömförsörjning
Input
88...264VAC, 125...373VDC
Mått
79x51x28mm
RoHS
ja
Spänningsförsörjning
85...264VAC
Utgång
Justerbar mellan 13,5 till 16,5 VDC
Utspänning
15VDC
Utström (max)
1700mA