NPIS75T151MTRF
NPIS75T151MTRF
Kvantitet
Enhetspris
1-49
16.81kr
50+
12.32kr
Antal i lager: 1415
NPIS75T151MTRF. Antal terminaler: 2. Extern höjd [mm]: 4.6mm. Hölje: 7x7x4.6mm. Induktansvärde: 150uH. Komponentfamilj: Induktans. Konfiguration: ytmonterad komponent (SMD). Max temperatur: +105°C.. Motstånd: 0.53 Ohms. RoHS: ja. Tillverkarens produktgrupp: NPIS75T. Tolerans (%): ±20 %. Tonhöjd: 7mm. Ytterbredd [mm]: 7mm. Ytterdiameter [mm]: -. Yttre längd [mm]: 7mm. [A]: 0.4A. Originalprodukt från tillverkaren: Nic Components. Antal i lager uppdaterad den 11/05/2026, 10:49
Teknisk dokumentation (PDF)
NPIS75T151MTRF
16 parametrar
Antal terminaler
2
Extern höjd [mm]
4.6mm
Hölje
7x7x4.6mm
Induktansvärde
150uH
Komponentfamilj
Induktans
Konfiguration
ytmonterad komponent (SMD)
Max temperatur
+105°C.
Motstånd
0.53 Ohms
RoHS
ja
Tillverkarens produktgrupp
NPIS75T
Tolerans (%)
±20 %
Tonhöjd
7mm
Ytterbredd [mm]
7mm
Yttre längd [mm]
7mm
[A]
0.4A